Forum JRK's RPGs

Encyklopedia galaktyczna gier cRPG

W co właśnie gramy?

Zamknięty

Strona: « < ... 491 492 493 494 495 496 >

Autor Post
Użytkownik
Dołączył: Sty 2009
Posty: 371
Terraria 1.2 -> pożeracz czasu wolnego :-D
Świat mam fajny (wszystkie z rud podstawowych mam ekskluzywne i do tego Crimson), chociaż wydaje się, że generowane światy są też większe (już przy medium świat jest wielki).
Pokonałem już wszystkich pre-hard bossów, poza murem (wliczając w to brain of cuthulu (nie jest ciężki, o ile nie zacznie się spawnować na tobie) i queeen bee (chyba najprostszy z bossów)).
Powoli przygotowuję się do hard mode (rampa do walki z Wall of Flesh zrobiona) - jeszcze zzgłebię się raz w dungeon, dojdę do morza, wykopię 2 meteory, i dokończę eksploracji podziemnej dżungli.
Niestety na razie mam syfny loot (kurcze 0 band of regeneration, z zestawu ninja mam chyba 6 kolczatych butów i nic więcej, 3 ekstarktory bo jak, magiczne lusterka znalazłem dopiero w dżungli). Co prawdę udało mi się znaleźć przywołanie slima, ale jednak wolę mój bee gun.
Handlarz organów
Dołączył: Maj 2008
Posty: 1379
Wstawiłbym obrazek z Agaresta ale musiałbym go oznaczyć jako 18+ i ukryć w tagu spoiler... za dużo roboty:P
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Użytkownik
Dołączył: Maj 2008
Posty: 554
Ukończony pierwszy true end w ar-tonelico 3 i teraz pytanie czy wystarczy samozaparcia by pojechać z resztą, tym razem z checklistą skrzynek, bo którąś po drodze przegapiłem :(
_______________
PS4 / PS3 / PS2 / PSX / PS VitaTV / PSP / WiiU / GBC / Saturn / 3DS / Atari 600 / Iphone
Obraz wysłany przez użytkownika
Handlarz organów
Dołączył: Maj 2008
Posty: 1379
Ku uciesze kypqa i sarny muszę przyznać, że ta gra ma bardzo... BARDZO chory system craftingu.

Chcesz wycraftować jakiegoś skilla? No to musisz najpierw zrobić daną broń. Chesz zrobić daną broń? Musisz kupić książke z przepisami? Chcesz kupić książkę z przepisami? Zabij określoną ilośc potworów, by zdobyć punkty TP na jej zakup. Masz już wszystko? Fajnie to craftu... eee brak ci przedmiotu do stworzenia broni. Chcesz go zdobyć? Musisz stworzyć inną broń, ulepszyć ją 5 razy a potem rozłożyć na czynniki pierwsze. Jak to nie masz odpowiedniej ilości punktów ulepszeń? *wylew*

Mimo tego jak narazie bardzo przyjemnie mi się gra choć jestem ze wszystkich stron ostrzegany, że w późniejszych etapach może się zrobić monotonnie :)
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Użytkownik
Dołączył: Maj 2008
Posty: 554
Nerek, potem jest jeszcze lepiej z tym craftem;D jeszcze trudniej przedmioty zdobyć;D
_______________
PS4 / PS3 / PS2 / PSX / PS VitaTV / PSP / WiiU / GBC / Saturn / 3DS / Atari 600 / Iphone
Obraz wysłany przez użytkownika
Użytkownik
Dołączył: Paź 2008
Posty: 753
Skąd: Jasło
Coś o tym wiem bo gram w Agarest Zero na PS3, chociaż w tej odsłonie niby poprawiono to i owo w stosunku do pierwszej części.
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Użytkownik
Dołączył: Paź 2010
Posty: 199
Skąd: Wałcz
nerka99 napisał(a)
Wstawiłbym obrazek z Agaresta ale musiałbym go oznaczyć jako 18+ i ukryć w tagu spoiler... za dużo roboty:P



No to jest dopiero nie moralne...Wstawiaj bez spoilera ;)))
Użytkownik
Dołączył: Paź 2008
Posty: 753
Skąd: Jasło
Takie czasy że nawet rozebranej, animowanej, naprawdę nie istniejącej dziewczyny, nie można pokazać. Ech...
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Handlarz organów
Dołączył: Maj 2008
Posty: 1379
Astarell napisał(a)
Takie czasy że nawet rozebranej, animowanej, naprawdę nie istniejącej dziewczyny, nie można pokazać. Ech...


Tak jest i kolejnego obrazka nie wstawię bo jest zbyt ostry:P
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Użytkownik
Dołączył: Cze 2012
Posty: 118
No dalej, bardziej nas nie zgorszą niż obrazki z Rance od Dżeja :P
_______________
Take a good hard look at the mother fucking blimp!
Użytkownik
Dołączył: Lut 2009
Posty: 259
lud się domaga!
Handlarz organów
Dołączył: Maj 2008
Posty: 1379
Dahaka napisał(a)
lud się domaga!

Mata i cieszta się
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika

Pierwsza generacja ukończona.
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
« Ostatnia zmiana: nerka99, 05 paź 2013, 21:35. »
Użytkownik
Dołączył: Lip 2008
Posty: 532
Skąd: Koszalin
nerka99 napisał(a)
Pierwsza generacja ukończona.
Obraz wysłany przez użytkownika

9/10 osób wybiera Fyurie
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Użytkownik
Dołączył: Maj 2008
Posty: 554
wut? juz po pierwszej generacji? O_o
a co do Fyurii to potwierdzam:D tez ja wybralem:D
_______________
PS4 / PS3 / PS2 / PSX / PS VitaTV / PSP / WiiU / GBC / Saturn / 3DS / Atari 600 / Iphone
Obraz wysłany przez użytkownika
Handlarz organów
Dołączył: Maj 2008
Posty: 1379
kypq napisał(a)
9/10 osób wybiera Fyurie

Po prawdzie chciałem wziąść Elaine bo miałbym "S" w Sile i żywotności ale musiałbym używać rękawic jako broni więc zlałem:P
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika

Zamknięty

Strona: « < ... 491 492 493 494 495 496 >

Forum JRK's RPGs działa pod kontrolą UseBB 1