Hero Quest: Return of The Witch Lord
Wydania
1991()
1991()
1991()
1991()
1991()
Ogólnie
Komputerowa implementacja gry planszowej osadzonej w universum Warhammera. Wybieramy do czterech postaci, scenariusz i gramy, dokładnie jak na planszy. Losujemy kośćmi ilość punktów ruchu, aby poruszać się po planszy. Możemy przeszukiwać pomieszczenia oraz walczyć. Walka jest trochę dziwna, rzucamy specjalną kostką z tarczą i czaszką, ale wnikałem w szczegóły. Wyszedł także dodatek, który zawiera extra scenariusze. /Cholok

Obrazki z gry:
Nowe przygody z dodatku. Graficznie raczej bez zmian. Można wręcz rzec - to samo! Śmierć przyszła szybko i bezboleśnie. Obstawiamy, kto przeżyje?

Dodane: 10.05.2008, zmiany: 07.12.2013


Komentarze:

Ze 20 lat temu gralem w druga czesc (Legacy of Sorasil), ale jedynke pominalem. Gra sie dosc fajnie (niestety nie wiem na ile gra odzwierciedla figurkowy oryginal), zasady sa banalne, walka rozwiazan za pomoca kosci (im predzej pozbedziemy sie wrogow i nie damy im zaatakowac nas tym lepiej), mozna nawet kupic bron by ulepszyc nasze postacie. Po paru misjach zaczyna sie jednak wkradac nuda, gdyz za kazdym razem musimy galopowac z powortem do miejsca, z ktorego zaczelismy rozgrywke; czasem trwa to nawet kilkanascie minut. Mimo wszystko mozna zagrac.


[Gość @ 11.03.2014, 15:14]


Dodaj komentarz:

Pytanie kontrolne: kto tu rządzi?
Aby być podpisanym wlasnym nickiem, zarejestruj i zaloguj się na forum.