Fantasy Warrior 2 Evil
Wydania
200?()
200?()
200?()
200?()
200?()
Ogólnie
Przyjemny hack & slash w wydaniu komórkowym. Autorzy pozazdrościli pokemonowcom i wydali ten tytułów w dwóch wersjach: Good i Evil.
Widok
izometr
Walka
czas rzeczywisty

RECENZJA

Jak już zauważyłem Fantasy Warrior 2: Good zostało opisane, więc dorzucę jeszcze coś od siebie i przybliżę sytuację dot. 'Ciemnej strony' owej gry.

Fabuła:
Lord demonów Devon, który został uwolniony ze swojego więzienia w górach, wskrzesza wampirzycę Verte (tj. nas). Vera zastanawia się, czy została wskrzeszona jako jego sługa, czy niewolnik... Początkowo wykonujemy serię łatwych questów dla nekromanty, w dalszych etapach poziom przeciwników wzrasta i stają się coraz potężniejsi.

Rozgrywka:
Niezbyt skomplikowana, poruszamy się po planszy, przechodzimy z ekranu do ekranu, przy tym wyżynamy wszystkich przeciwników i zbieramy wszystko co po drodze znajdziemy. Naszą postać charakteryzuje kilka statystyk, tj. Siła, Mana, Hp i Exp. Wszystkie statsy podnoszą się same podczas lv up'u. Interesującą jest sprawa narzucenia klątwy na oręż, ulepszenie broni powodujące zwiększenie zadawanych obrażeń. Broń można 'curse'nąć' dwukrotnie (pierwszy raz za 150g, drugi za 500g). Kasiorkę można jeszcze wydać na menzurki z krwią, które regenerują Hp. Jeżeli zaś chodzi o walkę to można ją porównać do gry w berka, bo odbijamy się od przeciwników jak piłeczka zadając im obrażenia i uciekając przed ich atakami.

Grafika:
Jak tylko odpalimy giercę rzuca się w oczy ładna, szczegółowa grafa. Detale tła czy postaci są imponujące i naprawdę cieszą oko. Mile się zdziwiłem, że technologia jest już na takim wysokim poziomie, że nawet na komórce możemy się spotać z tak ładną grafiką. Przy swoim potencjale gra w ogóle nie tnie, jedyną denerwującą rzeczą może być fakt, iż co chwila przy przechodzeniu do następnego 'ekranu' włącza się pasek ładowania, ale nie jest tragicznie, po kilku sekundach gramy dalej. :]

Muzyka:
Co tu dużo pisać… wypasiona! Nie ma się do czego doczepić, stylowa i miła dla ucha... jedynym defektem jest to, że grając na lekcjach w szkole musiałem ją mieć wyłączoną ;>

Podsumowanie:
Gra, z której jestem zadowolony, jednak mogłaby byś troszeczkę dłuższa... Jak już się wczułem i zaczęło mi się dobrze grać to okazuje się, że gra dobiega końca... :/ Jednak pomimo tej małej niedogodności żadnych innych skaz nie stwierdziłem. Naprawdę gorąco polecam!

Moja ocena: 5/5


Autor: 5


Obrazki z gry:
Fantasy Warrior 2 Evil (Komórki (inne)) Fantasy Warrior 2 Evil (Komórki (inne)) Fantasy Warrior 2 Evil (Komórki (inne)) Fantasy Warrior 2 Evil (Komórki (inne)) Fantasy Warrior 2 Evil (Komórki (inne)) Fantasy Warrior 2 Evil (Komórki (inne)) W lochach i na cmentarzysku. Walka w tej grze to zabawa w berka. Współczynniki, ekwipunek i takie tam bajery ;-)

Dodane: 21.04.2006, zmiany: 21.11.2013Dodaj komentarz:

Pytanie kontrolne: kto tu rządzi?
Aby być podpisanym wlasnym nickiem, zarejestruj i zaloguj się na forum.