Troika Games Story - #4 - Vampire The Masquerade: Bloodlines

tagi: film

Dziś, po długim oczekiwaniu możemy w końcu obejrzeć kolejny odcinek historii nieodżałowanej Troiki w wykonaniu Sir_Giurka. Niech długi czas oczekiwania zrekompensuje fakt, że odcinek trwa ponad 15 minut i trzeba go było ciachnąć na 2 części.
6 komentarzy

[ ]

Komentarze:

"zmuszający" Dżeju? Przecież to czysta przyjemność była :) Bloodlines, jeśli nie liczyć zmuszającej do walki końcówki, jest genialnym tytułem. Jeden z najlepszych rpgów w dziejach. Szczególnie, jeśli się zagra Malkavianinem :D
Ach i Jeanette i VV. Całkiem możliwe, że najlepsze NPC w grach.

Dobra robota Giurku! :)

Ostatnio na Allegro z ciekawości spojrzałem ile sobie życzą za Bloodlines. Ceny nadal oscylują w okolicach 100 zł

Grimm


[Gość @ 21.07.2009, 07:32]

Warto było tak długo czekać na ten odcinek, jest bardzo dobry. Już klimatyczne intro, nieco schizowane i bardzo pasujące do klimatu gry powiadomiło mnie, że Sir_Giurek nie odwalił 5minutowej chałturki, ale spędził nad produkcją filmiku kilka ładnych godzin. Podobały mi się też podpisiki na ekranie, choć czasem zajęty ich czytaniem nie dałem rady słuchać głosu lektora - widać mam niezbyt podzielną uwagę albo był to chwyt zmuszający do obejrzenia filmu dwa razy :p. Poziom humoru też bardzo dobry - można było się kilka razy szczerze zaśmiać. Szkoda że więcej gier z Troiki nie było i ta historia zbliża się już do końca :(.


[JRK @ 20.07.2009, 16:56]

Jest takie cos jak polonizacja kinowa - pasowalaby doskonale :) Zreszta jakas grupka ludzi swego czasu zaczela tlumaczyc gre na nasz jezyk, ale nie wiem nic wiecej o dalszych losach projektu (trzeba by zagooglowac).


[Sir_Giurek @ 20.07.2009, 16:53]

Aż chce się zagrać jeszcze raz, uwielbiam te grę mimo bugów i niedopracowania. Komercyjna porażka tego tytułu w Polsce imho nie była winą braku lokalizacji, a ceny zaporowej. W czasach kiedy nowości wychodziły za ok 100 zł za Vampirka liczyli sobie 170 zł !! Za niedopracowany i niedokończony produkt 170 zł !!?? Chore. Poza tym jakoś nie wyobrażam sobie spolszczenia tej gry wraz z mówionymi dialogami, to by była abominacja.
- Art


[Gość @ 20.07.2009, 14:55]

Hmmm bym se zagrał gdybym miał odpowiedni sprzęt :(
Serafin


[Gość @ 20.07.2009, 11:12]

Od siebię dodam, że jak dla mnie mimo wieku gry Bloodlines jest niedoścignionym wzorcem jeśli chodzi o mimikę twarzy podczas rozmów... no ale Giurek już o tym wspomniał.


[nerka99 @ 20.07.2009, 09:42]Dodaj komentarz:

Pytanie kontrolne: kto tu rządzi?
Aby być podpisanym wlasnym nickiem, zarejestruj i zaloguj się na forum.