Deadly Profits (PC)

Deadly Profits

Wydania
2015( Steam)
Ogólnie
Crap który za swoje liczne przewinienia został ostatecznie wykopany ze sklepu Steam - ale kto zdążył kupić, to nadal może się 'cieszyć' tym tytułem w swojej bibliotece.
Widok
TPP
Walka
czas rzeczywisty
Recenzje
mg-mat
Autor: mg-mat
15.03.2021

Co można napisać o grze która zawodzi na każdej linii? Gdzie każdy aspekt rozgrywki jest tak kiepski, że głowa boli od samej tylko próby opisania wrażeń? Może zwyczajnie nic nie będę pisał i tak sobie tutaj poleżę, jak wywalona kasa na ten tytuł... Gra nie jest warta nawet centa.

Rozgrywka polega tylko i wyłącznie na przemierzaniu monotonnego, zawsze takiego samego lochu i strzelaniu do potworów z magii. Fabuły brak, nawet szczątkowej, nic, zero, null. Losowo wygenerowany loch przechodzimy w około 20-30 minut i to już cała rozgrywka, Jeśli myślicie, że lochy zaczną się zmieniać, zapomnijcie o tym, są cały czas te same losowo generowane lochy. Aczkolwiek nie ma to wielkiego znaczenia, bo interakcja z otoczeniem jest zerowa, żadnych drzwi, skrzyń, ukrytych przejść, schodów itp. zwykłe płaskie, monotematyczne lochy, piwnica w bloku ma większą różnorodność. Potwory z lochu przejawiają magnetyczną inteligencję, przenikają się nawzajem, oraz ciągną do epicentrum którym jesteśmy my. Taktyka walki z takim przeciwnikiem jest zawsze taka sama, szybko strzelać i się wycofywać do póki nie padną wszyscy.

Z opcji dodatkowych jest crafting oraz teoretycznie kilkanaście czarów, na całą grę wystarczy jednak jeden czar, a crafting wyczerpuje swoje możliwości już po dwóch przejściach lochów. Jest też oczywiście żenująco słabo wyposażony sklep. Co do grafiki, to lochy są tragiczne, natomiast potwory, o dziwo przejawiają dużą różnorodność, ale tylko z wyglądu, bo jak pisałem wcześniej ich jedyną taktyką jest biec w stronę gracza, żaden z potworów nie atakuje na odległość. Dźwięk i muzyka są równie minimalistyczne i niewarte uwagi jak cała reszta, w przerwie od atakujących fal wrogów, często odnosiłem wrażenie, że jestem w świniarni i słyszę kopulujące knury... Jeśli nigdy nie byłeś w świniarni koniecznie zagraj w tą grę.:).

PLUSY:

Są jakieś? pomijając wirtualną wycieczkę do świniarni?:)

No tak karty steam

Minusy:

- Cała gra to olbrzymi minus
- Żenująco krótka i bez potencjału rozgrywka

Ocena:

3/10 - Za co trzy oczka? Mimo wszystko gra chodzi płynnie i bezbłędnie.


Obrazki z gry:


/obrazki dostarczył mg-mat/

Dodane: 15.03.2021, zmiany: 04.03.2023


Dodaj komentarz:

Pytanie kontrolne: kto tu rządzi?